Masaż, Kosmetyka, Uroda Blog > DepilacjaDzisiaj jest 25-5-2024 godzina 19:43:58

Depilacja

Depilacja ciała - czyli jak to zrobić.

Jednak zanim przejdziemy do meritum sprawy to zaczynając to trzeba stwierdzić, że jest to nadal na ogół temat tabu często nie brany pod uwagę w dyskusjach.Zgrabne nogi są atutem każdej kobiety. Zadbane i gładkie przyciągają wzrok mężczyzn i pięknie prezentują się w szortach i krótkiej spódniczce.

Depilacja.

Zwróćmy uwagę, że mimo, iż depilacja pomaga pozbyć się włosków, to trzeba zdawać sobie sprawę, że włoski te mimo to odrosną. Zgadzając się jednak na ten wariant usunięcia owłosienia dostajemy gwarancję, iż niechciane włoski odrosną znacznie później jak przy zwyczajnym goleniu. Depilowanie to naprawdę świetna metoda na zlikwidowanie problematycznego owłosienia. Wraz z nową modą zabieg depilacji staje się wręcz kanonem podobnie jak dbanie o swój wygląd. Nogi, ze względu na swoją powierzchnię i nierówną płaszczyznę, mogą być kłopotliwym miejscem do golenia. Zacięcia oraz wrastające włoski powodują, że czasem depilacja sprawia nam ból. W takiej sytuacji najlepsza jest metoda prób i błędów. Rodzajów depilacji jest wiele i każdy powinien wybrać sobie ten, który mu najbardziej odpowiada.

My proponujemy depilację woskiem.

Depilowanie woskiem to chyba najczęsciej stosowana forma depilacji proponowana w centrach urody z uwagi na fakt, iż jest ona skuteczna i w dobrej cenie. Jest ona wprawdzie lekko bolesna ale niesamowicie gładka skóra, po usunięciu nałożonego wosku, na pewno wynagrodzą nam tę niedogodność. Na rynku jest wystarczający asortyment wosków dedykowanych do najróżniejszego rodzaju owłosienia, grubości włosów oraz wrażliwości skóry. Komponentami, które zazwyczaj znajdują się w woskach są m.in: aloes, azulen, róża, proteiny mleczne, algi, oliwa z oliwek itp. Woski te posiadają zazwyczaj niezwykle przyjemne i zróżnicowane zapachy aby umilić każdy zabieg depilacji. Inne formy depilacji polecane w kosmetyce to: pastą cukrową, laserowa a także mechaniczna.

Woski do depilacji.

depilacja

UWAGA !

Nie depiluj nóg woskiem przed miesiączką i w czasie jej trwania - wtedy znacznie obniża się Twój próg odczuwania bólu.